Sosyal Medya Yönetimi

Bu başlık size neyi anımsatıyor?

Bize imaj yönetimini, markalaşmayı, iletişimi, sanatsal içeriği, matematiği, istatistiği, deneme yanılmayı, başarıyı, motivasyon ve istikrarı anımsatıyor.

Neden mi?

Hepsini aşağıda açıklıyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Nedir?

Kurumsal kimliğiniz, şirketinizin imajını dışarıda yansıtan renk ve çizgilerin toplamından oluşur. Öyle ki; bir toplantıdan sonra verdiğiniz kartvizitten, paylaşacağınız ürün ve hizmet kataloğuna, sunumlarda kullandığınız cepli dosyadan web sitenizde kullandığınız renk ve tasarımlara kadar her detay şirketinizi dışarıda tanıtan kurumsal kimliğinizin bir parçasıdır. 

Webnesli’nin deneyimli ekibi, kuruluşundan bu yana çok farklı sektördeki firmanın marka ve kurumsal kimlik tasarımında yer almıştır. Bilinirliği iyiler, tanınırlığı ise en iyiler tasarlar. Sizler de kurumsal kimlik konusunda fikirlerini özgürce tasarıma dönüştüren ekibimizin uzmanlığından yararlanın. 

01. Anlıyoruz

Önce sizi anlamakla işe başlıyor, öneriler sunuyor ve netleştiriyoruz.

02. Anlaşıyoruz

Koşulları netleştiriyor ve süreci aktarıp işe koyuluyoruz

03. Örneklendiriyoruz

Sizlere sunduğumuz taslaklarla onayınızı alıyoruz.

04.Devamlılık

Projeyi tamamlayıp bırakmıyoruz. Sizlerin yanında yer almaya devam ediyoruz.

Neden ?

Örneklerle gidelim, bir müşteriyim ve sizin hakkınızda bilgi topluyorum. İlk bakacağım yer sizce neresi?

Evet, sosyal medya hesaplarınız. Artık insanların büyük bir bölümü zaman geçirmek için bu platformları aktif olarak kullanıyor. Geçirilen zaman günde ortalama 3.5 – 4 saat arası. Bu yüzden imajınızı yansıtmanız gereken en önemli yerlerden birisi burası. Markanızı unutturmamalı ve sürekli olarak müşterilerinizle iletişim ve etkileşim içinde olmalısınız. Ürün veya hizmetiniz ne olursa olsun göze hitap etmeli ve kullanıcının ilgisini çekebilecek tasarımlar üretmelisiniz. Bunu yaparken matematikten, istatistikten, deneye yanıla edinilmiş değerli tecrübelerden, başarının, motivasyonun ve istikrarın ne demek olduğunu bilen bir uzmandan destek almalısınız. 

Nasıl ?

Özgün içerik üretimi ile müşterinizle aranızda bağ oluşturuyor, Sosyal medyayı kurumsal kimliğinizin bir parçası haline getiriyoruz. Tasarım ilkelerini sonuna kadar kullanıyor ve hedef kitlenizin duyularına hitap ediyoruz.

Satış hunileri, yeniden pazarlama reklamları, A/B testleri ve bir çok detaydan sizi kurtarıyor, tüm süreci üzerimize alıyoruz. Kreatif ve size özgün reklamlar oluşturarak hedef kitlenize merhaba diyoruz.

Raporlamalarımızı düzenli olarak size sunarak, verimlilik analizlerini yapıyor ve süreç hakkında tam bilgi almanızı sağlıyoruz.