İZMİR ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME

Talep Formu

İzmir Özel Yazılım Geliştirme

İzmir, Özel Yazılım Geliştirme konusunda en çok talep alan illerimizden birisidir. Webnesli olarak en yoğun sürecimizi İzmir Özel Yazılım Geliştirme ve mobil uygulama geliştirme çalışmaları oluşturur.

Sizin veya firmanız için İzmir’de Özel Yazılımlar ve Mobil Uygulamalar Geliştiriyoruz!

Neden Webnesli İle Çalışmalısınız?

Webnesli olarak, özel yazılım geliştirme ve mobil uygulama konusunda tecrübeli bir yazılım firmasıyız. İşletmenizin dijital dönüşümünde size yardımcı olmak, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve sizi rakiplerinizin önüne geçirmek için sınırsız olarak özelleştirebileceğimiz çözümler sunuyoruz. 

Yazılım Geliştirmede Yenilikçi yaklaşımımız ve tecrübeli ekibimizle, işletmenizin gereksinimlerini anlamak için öncelikle birlikte çalışıyoruz. Sonra da size özel yazılım çözümleri ve kullanıcı dostu mobil uygulamalar geliştirerek, dijital hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz.

Size tamamen özelleştirilmiş yazılım çözümleri sunmanın yanı sıra, projelerinizi zamanında teslim etme ve bütçenizi aşmama konusunda da taahhütte bulunuyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir ve sizin başarınızı kendi başarımız olarak görüyoruz. Sizleri başarılı kılmak için hizmet kategorimizdeki tüm seçenekleri en efektif şekilde kullanacağımıza emin olabilirsiniz.

Hemen bizimle iletişime geçin ve işletmeniz için özel yazılım ve mobil uygulama çözümlerimizle ilgili daha fazla bilgi edinin. Size en uygun çözümü sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Teklif Formu

Yazılım Geliştirme Süreci

İhtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda mimari yönden güçlü, sürdürülebilir firmanıza, çalışanlarınıza ve müşterilerinize değer katan yazılımlar üretiyoruz. Bize bir yazılım talebi ile geldiğinizde; Çevik, UI/UX tasarım standartlarına hakim, iletişime ve iş birliğine yatkın, kaliteye ve işlevselliğe odaklanmış, proje yönetimi ve Profesyonel QA (Test) Mühendislerini barındıran bir ekiple çalışacaksınız. Eğer bir yazılımcı ekibi arıyorsanız Webnesli ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

Özel yazılımlarımız, iş süreçlerinizi optimize ederken verimliliğinizi artırmak için tasarlanmıştır. İhtiyaçlarınıza uygun şekilde özelleştirilebilir ve ölçeklenebilir bir şekilde tasarlanan yazılımlarımız, işletmenizin büyümesine katkıda bulunurken maliyetleri düşürür. Bu yazılımlara; Özel CRM yazılımlarımız, Özel ERP yazılımlarımız ve diğer ihtiyaçlarınız özelinde iş takibi, mesajlaşma uygulamaları, e-ticaret uygulamaları, turizm sektöründe kullanılabilecek mobil uygulamalar, sağlık sektöründe kullanılabilecek, diyet, spor vb. mobil uygulamaları sizin isteğinize göre geliştiriyoruz. Mobil uygulamaların en büyük yararı markanızın dijital varlığını güçlendirirken müşteri deneyimini en üst seviyeye çıkarmasıdır. Kaliteli ve şık mobil uygulama tasarımlarımız, kullanıcı dostu ara yüzler ve benzersiz özellikler ile hedef kitlenizin dikkatini çeker ve markanıza bağlılık oluşturur. Kullanıcılara bildirim göndererek aranızdaki bağları güçlendirirken dönüşüm hedeflerinize de daha çok yaklaşabilirsiniz.

 

Kurumsal Kimlik Tasarımı Nedir?

Kurumsal kimliğiniz, şirketinizin imajını dışarıda yansıtan renk ve çizgilerin toplamından oluşur. Öyle ki; bir toplantıdan sonra verdiğiniz kartvizitten, paylaşacağınız ürün ve hizmet kataloğuna, sunumlarda kullandığınız cepli dosyadan web sitenizde kullandığınız renk ve tasarımlara kadar her detay şirketinizi dışarıda tanıtan kurumsal kimliğinizin bir parçasıdır. 

Webnesli’nin deneyimli ekibi, kuruluşundan bu yana çok farklı sektördeki firmanın marka ve kurumsal kimlik tasarımında yer almıştır. Bilinirliği iyiler, tanınırlığı ise en iyiler tasarlar. Sizler de kurumsal kimlik konusunda fikirlerini özgürce tasarıma dönüştüren ekibimizin uzmanlığından yararlanın. 

01. Anlıyoruz

Önce sizi anlamakla işe başlıyor, öneriler sunuyor ve netleştiriyoruz.

02. Anlaşıyoruz

Koşulları netleştiriyor ve süreci aktarıp işe koyuluyoruz

03. Örneklendiriyoruz

Sizlere sunduğumuz taslaklarla onayınızı alıyoruz.

04.Devamlılık

Projeyi tamamlayıp bırakmıyoruz. Sizlerin yanında yer almaya devam ediyoruz.

CRM (Müşteri İlişkileri Yönetim) Yazılımları

Mevcut ya da potansiyel müşterilerin ile olan ilişkilerinizi ve satış süreçlerini Webnesli CRM (Customer Relationship Management) yazılımları ile kolay bir şekilde tek noktadan yönetebilirsiniz. Şirketinizin faaliyet süreçleri, kurumsal hafızası, müşteri ve bayi gruplandırması, müşteri planlamaları, müşteri memnuniyet ölçümleri ve diğer ihtiyaçlarınız özelinde yazılımları özelleştirebiliriz. Esnekliği sayesinde ERP yazılımları ile entegre çalıştırabiliriz.

CRM yazılımlarından beklentilerimiz; Verimlilik, maliyetlerde düşüş, donanım maliyetlerinde azalma, müşteri memnuniyetinde artışlardır.

ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) Yazılımları

Veri ve iş süreçlerinin beraber yönetilebildiği programları ifade eden ERP(Enterprise Resource Planning) Yazılımları;

Üretim, Satın Alım, Satış ve Dış ticaret gibi süreçlerin tek ve basit bir programla yönetilmesini kapsamaktadır.

ERP yazılımları, İş yükünde azalma, zaman tasarrufu ve dolayısı ile maliyet tasarrufu sağlamaktadır. Veri güvenirliği, operasyon süreçlerinin kontrolü ve etkinliği konusunda çözümler sunmaktadır. Daha verimli operasyon süreçleri  çalışan memnuniyetini arttırdığı gibi süreçleri etkili yönetmenin müşteri memnuniyetini de arttırdığı bilinmektedir..

Mobil Uygulama 

Webnesli ekibi olarak Otomotiv, Yemek Siparişi, Gıda siparişi, Turizm ve sağlık gibi bir çok sektörde mobil uygulamalar geliştirmekteyiz. Sizin de bir fikriniz varsa, mobil uygulama geliştirmede 9 yıllık tecrübemizle sizlere yardımcı olabiliriz. Mobil Uygulama Geliştirme ve Mobil Uygulama Tasarımı konusunda çalışmak üzere sizleri bekliyoruz.