Özel Yazılım Talepleri

Özel yazılımlarınızı yaptıracağınız bir yazılım şirketi ve yazılımcı ekip arıyorsanız Webnesli Yazılım olarak sizlere yardımcı olabiliriz. Paket programlar ihtiyaçlarınızı karşılayamayabilir. Böyle durumlarda sizin için ve sadece size özel program geliştirebiliriz. Sadece firmalar için değil bireyler için de çok farklı alanlarda yazılımlar geliştiriyoruz. Özel Yazılım CRM programları, Özel Yazılım ERP Programları, Özel Yazılım Web Sitesi ve diğer birçok Özel yazılım fikirlerinizi bizlerle hayata geçirebilirsiniz.

Sadece Web tarafında değil Mobil tarafında da birçok yazılım ihtiyacınıza karşılık verebiliriz. Mobil Uygulama Geliştirme, Sosyal Medya ve Mesajlaşma Uygulamaları, İş Takibi Uygulamaları, Ürün Tanıtım ve Satış Mobil Uygulaması gibi birçok konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazılım Geliştirme

İhtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda mimari yönden güçlü, sürdürülebilir firmanıza, çalışanlarınıza ve müşterilerinize değer katan yazılımlar üretiyoruz. Bize bir yazılım talebi ile geldiğinizde; Çevik, UI/UX tasarım standartlarına hakim, iletişime ve iş birliğine yatkın, kaliteye ve işlevselliğe odaklanmış, proje yönetimi ve Profesyonel QA (Test) Mühendislerini barındıran bir ekiple çalışacaksınız. Eğer bir yazılımcı ekibi arıyorsanız Webnesli ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. 

 

Kurumsal Kimlik Tasarımı Nedir?

Kurumsal kimliğiniz, şirketinizin imajını dışarıda yansıtan renk ve çizgilerin toplamından oluşur. Öyle ki; bir toplantıdan sonra verdiğiniz kartvizitten, paylaşacağınız ürün ve hizmet kataloğuna, sunumlarda kullandığınız cepli dosyadan web sitenizde kullandığınız renk ve tasarımlara kadar her detay şirketinizi dışarıda tanıtan kurumsal kimliğinizin bir parçasıdır. 

Webnesli’nin deneyimli ekibi, kuruluşundan bu yana çok farklı sektördeki firmanın marka ve kurumsal kimlik tasarımında yer almıştır. Bilinirliği iyiler, tanınırlığı ise en iyiler tasarlar. Sizler de kurumsal kimlik konusunda fikirlerini özgürce tasarıma dönüştüren ekibimizin uzmanlığından yararlanın. 

01. Anlıyoruz

Önce sizi anlamakla işe başlıyor, öneriler sunuyor ve netleştiriyoruz.

02. Anlaşıyoruz

Koşulları netleştiriyor ve süreci aktarıp işe koyuluyoruz

03. Örneklendiriyoruz

Sizlere sunduğumuz taslaklarla onayınızı alıyoruz.

04.Devamlılık

Projeyi tamamlayıp bırakmıyoruz. Sizlerin yanında yer almaya devam ediyoruz.

CRM (Müşteri İlişkileri Yönetim) Yazılımları

Mevcut ya da potansiyel müşterilerin ile olan ilişkilerinizi ve satış süreçlerini Webnesli CRM (Customer Relationship Management) yazılımları ile kolay bir şekilde tek noktadan yönetebilirsiniz. Şirketinizin faaliyet süreçleri, kurumsal hafızası, müşteri ve bayi gruplandırması, müşteri planlamaları, müşteri memnuniyet ölçümleri ve diğer ihtiyaçlarınız özelinde yazılımları özelleştirebiliriz. Esnekliği sayesinde ERP yazılımları ile entegre çalıştırabiliriz.

CRM yazılımlarından beklentilerimiz; Verimlilik, maliyetlerde düşüş, donanım maliyetlerinde azalma, müşteri memnuniyetinde artışlardır.

ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) Yazılımları

Veri ve iş süreçlerinin beraber yönetilebildiği programları ifade eden ERP(Enterprise Resource Planning) Yazılımları;

Üretim, Satın Alım, Satış ve Dış ticaret gibi süreçlerin tek ve basit bir programla yönetilmesini kapsamaktadır.

ERP yazılımları, İş yükünde azalma, zaman tasarrufu ve dolayısı ile maliyet tasarrufu sağlamaktadır. Veri güvenirliği, operasyon süreçlerinin kontrolü ve etkinliği konusunda çözümler sunmaktadır. Daha verimli operasyon süreçleri  çalışan memnuniyetini arttırdığı gibi süreçleri etkili yönetmenin müşteri memnuniyetini de arttırdığı bilinmektedir..

Mobil Uygulama 

Webnesli ekibi olarak Otomotiv, Yemek Siparişi, Gıda siparişi, Turizm ve sağlık gibi bir çok sektörde mobil uygulamalar geliştirmektedir. Sizin de bir fikriniz varsa, mobil uygulama geliştirmede 9 yıllık tecrübemizle sizlere yardımcı olabiliriz. Mobil Uygulama Geliştirme ve Mobil Uygulama Tasarımı konusunda çalışmak üzere sizleri bekliyoruz. 

IOS, Android ve Windows işletim sistemli telefonlar için Flutter teknolojisindeki uzmanlığımızı kullanıyoruz. 

Bizlere mobil yazılımcı, mobil uygulama yaptırmak istiyorum, mobil uygulama yaptırmak, mobil uygulama fiyatları, mobil uygulama geliştirme, mobil uygulama tasarımı, mobil uygulama yapan firmalar, mobil yazılım geliştirme, mobil uygulama geliştiricisi, mobil uygulama yapma ücreti ile ilgili aklınızdaki tüm sorular için ulaşabilirsiniz.

Diğer Anahtar Kelimelerimiz; yazılımcı arıyorum, bilgisayar yazılımcısı, yazılımcı aranıyor, yazılımcı fiyatları, kurumsal yazılım firmaları, yazılım şirketi, yazılım ajansı, en iyi yazılım firmaları, yazılım şirketleri, yazılım firmaları, en büyük yazılım şirketleri, yazılımcı, yazilimci, yazılımcı bu, özel yazılım geliştirme, özel yazılım hizmetleri, özel yazılım, özel yazılım web sitesi, özel yazılım yaptırmak, özel yazılım fiyatları.