Biz

Uç sınırları keşfetmek” sloganıyla 2013’de faaliyetlerine başlayan Webnesli Dijital Ajans; samimiyete, güvene ve artı değer katmaya odaklanmıştır. 

Farklılıkların gücüne inanan ekibimiz, fikirlerini özgürlüğe kavuşturalı tam 9 yıl olmuş ve etrafa yayılan düşüncelerin yörüngesinde onlarca marka ve yüzlerce tasarım oluşmuştur. 

İsmimiz

Webnesli, “World Wide Web” ‘deki “Web” ile “Nesil” kelimesinin birleşiminden meydana gelir. Batı kökenli olan Web kelimesi Türkçe’ye “Ağ” olarak geçerken, Doğu kökenli bir kelime olan Nesil, “Jenerasyon” anlamına gelmektedir.

Doğu ile Batının farklı dokuları ismimizde birleştiği gibi, tasarımları yaratırken de farklılıkların oluşturduğu güzelliklere inanıyor ve uyguluyoruz. 

 

Logomuz

Logomuzun hikayesi 6. yılın sonunda tamamlanmıştır.

Yolculuğumuza ilk başladığımız günden bu yana bizde oluşan değişimin ve gelişimin simgesi olarak logomuza kelebek eklenmiştir.

Yeni keşifler anlamıyla astronot simgemiz, uzay kaskına yansıyan network örgüsü ile beraber şirketimizin kurumsallığının asla samimiyetinin önüne geçmediğinin ve yönümüzün her zaman çalışma ortaklarımıza dönük olduğunun bir yansımasıdır.

Farklılığın gücüne inanan ekibimizin hepsi logomuzun bize anımsattığı duygu ve düşüncede ortak fikirdedir. Siz bizi öğrendiniz şimdi sıra bizde. Sizi anlamak ve hikayenizi keşfetmek için sabırsızlanıyoruz. 

 

Yapıyoruz

Kurumsal Kimlik Tasarımı ve Marka yaratma konusunda sürecin tamamını yönetiyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz? Logonuzu hikayesiyle beraber tasarlayarak hedef kitlenizi olumlu detaylara maruz bırakarak bilinirliğinizi arttırıyoruz. Kurumsal kimliğinizin çerçevesini çiziyoruz. Sunumlarda kullanacağınız materyallerden Sosyal medyada kullanacağınız içeriklere kadar hepsini tasarlıyoruz. Web Sitenizi veya E-ticaret sitenizi UI/UX tasarımlarla göz ile algı arasındaki bağı en iyi şekilde kullanarak tasarlıyoruz. İhtiyacınız varsa CRM ve ERP yazılımlarını sağlayarak Şirketinizi yönetmenizi kolaylaştırıyoruz.  Bu işi yaparken profesyonelliğin gerektirdiği mantığın yanına duygularımızı ve ruhumuzu da katıyoruz. Tasarlarken eğleniyoruz, artık fazla yapıl(a)mayan “düşünme eylemini” hala gerçekleştirebiliyor, markanıza değer katıyor ve kelebek etkisi yaratıyoruz. 

ÜYELERİMİZ

 

MERT ÇINAR

developer & Project supervısor

Şirketimizin kurucusu, marka yönetimi ve yazılımları konusunda uzman kişi. Proje yönetimi ve planlama sorumlusu.

m.cinar@webnesli.com

mertcinar.com.tr

Sercan başdoğan 

Graphıc desıgner & dırector

Marka ve Kurumsal Kimlik oluşturma sürecinin mimarı, değişik fikirler ile bizleri büyüleyen sanat direktörümüz. 

s.basdogan@webnesli.com

sercanbasdogan.com.tr