Google ADS (Adwords)

Şirketinizin ürün ve hizmetlerini potansiyel müşterilerine göstermenin en efektif yollarından biri Google reklamlarıdır. Verdiğimiz reklamlarla Google arama motorunda üst sıralarda yer alarak müşterilerin size ulaşmasını kolaylaştırabilir, satışlarınızı ve dönüşümlerinizi arttırabilirsiniz. Tüm bunları yaparken bütçenizi verimli kullanır, gereksiz tıklamalarla bütçenizin tükenmesine asla izin vermeyiz. 

Kurumsal Kimlik Tasarımı Nedir?

Kurumsal kimliğiniz, şirketinizin imajını dışarıda yansıtan renk ve çizgilerin toplamından oluşur. Öyle ki; bir toplantıdan sonra verdiğiniz kartvizitten, paylaşacağınız ürün ve hizmet kataloğuna, sunumlarda kullandığınız cepli dosyadan web sitenizde kullandığınız renk ve tasarımlara kadar her detay şirketinizi dışarıda tanıtan kurumsal kimliğinizin bir parçasıdır. 

Webnesli’nin deneyimli ekibi, kuruluşundan bu yana çok farklı sektördeki firmanın marka ve kurumsal kimlik tasarımında yer almıştır. Bilinirliği iyiler, tanınırlığı ise en iyiler tasarlar. Sizler de kurumsal kimlik konusunda fikirlerini özgürce tasarıma dönüştüren ekibimizin uzmanlığından yararlanın. 

01. Anlıyoruz

Önce sizi anlamakla işe başlıyor, öneriler sunuyor ve netleştiriyoruz.

02. Anlaşıyoruz

Koşulları netleştiriyor ve süreci aktarıp işe koyuluyoruz

03. Örneklendiriyoruz

Sizlere sunduğumuz taslaklarla onayınızı alıyoruz.

04.Devamlılık

Projeyi tamamlayıp bırakmıyoruz. Sizlerin yanında yer almaya devam ediyoruz.

Google ADS Stratejileri 

Google reklamları kurgulanırken doğru strateji kurmak, analiz etmek ve uygulayabilmek profesyonellik ve tecrübe isteyen bir süreçtir. Reklam stratejileri sektörünüze, müşteri kitlenize, satış yönteminize vb. bir çok değişene göre farklılaşmaktadır. Yönettiğimiz yüzlerce Google Ads Reklam hesabındaki birikimlerimiz ve stratejimizle bütçenizi en verimli şekilde kullanır ve dönüşümlerinizi arttırmaya odaklanırız. Bu stratejilerden bazıları;

 • EBM – Hedef EBM Stratejileri
 • Maksimum Tıklama Sayısı Stratejisi
 • Manuel TBM – Manuel Tıklama Başına Maliyet Stratejileri
 • Dönüşüm Arttırma Stratejileri
 • vb.

Google ADS Reklam Türleri

Google ADS panelinde birçok reklam türü vardır. Bunların her biri sektöre, web sitesine, ürün ve hizmete göre değişmektedir. Örnek olarak bir e-ticaret sitesi sahibiyseniz reklam sürecine Alışveriş reklamları veya Maksimum Performans reklamları ile başlayabilirsiniz. Küçük bütçelerle denemeler yaparak en performanslı reklam kampanyanızı belirler ve devam edebilirsiniz. Ya da bir hizmet sağlayıcısı iseniz Arama ağı reklamlarını veya video reklamlarını seçebilirsiniz.

İsterseniz bizim gibi tecrübeli bir ajans ile çalışıp etkin bir reklam süreci deneyimleyebilirsiniz. 

Google Ads Avantajları

 • Sosyal medya reklamlarında müşteri sizi aramaz, siz müşterinizin ilgisini çekerek ürün veya hizmetinizi pazarlarsınız. Google reklamlarında ise çoğu zaman durum tam tersidir. Müşteri almak istediği ürünü veya hizmeti Google arama motorunda arar. Karşısına çıkan “alakalı” sonuçlardan kendisine en yakın olanı veya en başta olanı seçer ve etkileşim kurar. Buradan sonra müşteriyi ikna etme süreci web sitesinin kalitesine, içeriğin kalitesine ve alaka düzeyine göre değişir. 
 • Tıklama başına maliyet ile reklama çıkarsınız. Bu da tıklama olmadığı sürece ödeme yapmazsınız demektir. Eğer iyi bir reklam yönetimi sağlarsanız alakasız tıklamalar almaz ve boşuna bütçenizi tüketmezsiniz.
 • Anında dönüş alırsınız. Reklam kurulumundan sonra web siteniz hemen gösterime çıkar ve dönüşüm almaya başlayabilirsiniz. Tabii ki ürün veya hizmet satma garantisi vermiyoruz verenlere de itibar etmemelisiniz. Biz müşterilerinize ulaşmanızı garanti ediyoruz. Geri kalan süreç size ait. 

Webnesli ile çalışarak Google’ın avantajlarını sonuna kadar kullanabilir, reklam bütçenizi en verimli şekilde kullanabilirsiniz. 

Püf Noktalar

Reklamınızın başarısını belirleyen temel faktörler;

 • Kampanya Stratejisi
 • Reklam Metinleri
 • Konumlama
 • Hedefleme
 • Anahtar kelime analizi
 • Negatif Anahtar Kelime Analizi
 • Rakip Analizi
 • vb.